Sport PC

13 stycznia, 2020 by domeq
Możliwość komentowania Sport PC została wyłączona

Gry komputerowe towarzyszą nam już sporo lat, dając nam nowe możliwości zabawy, rywalizacji oraz ćwiczeń w wielu dziedzinach. Istnieje wiele gatunków gier takich jak gry RPG, strategicze, akcji, sandboxy oraz wiele innych. Gry pomagają nam rozwijać umiejętność szybkiego i strategicznego myślenia, logicznego myślenia, pomagają nam również w rozwijaniu koordynacji w różnych sytuacjach takich jak np szybkie klikanie danego klawisza w odpowiednim momencie. Mimo iż na świecie wielu ludzi nadal jest przeciwnikami takowych gier to zapewniam, że nie taki diabeł straszny jak go malują. W dalszej części artykułu chciałbym opisać wam tak zwany E-sport oraz opowiedzieć nieco o tym dlaczego to ludzie są winni temu że gry ich skrzywdziły.

E-sport

Gry przez ostatnie lata bardzo się rozwinęly i stały sie bardzo popularne, do tego stopnia że jedne z najbardziej ogrywanych przez ludzi gier trafiły właśnie do E-sportu. Czym jest E-sport zapytacie? Cóż to nic innego jak tylko turnieje w których rywalizują ze sobą gracze z całego globu. Najbardziej znane z E-sportu gry to między innymi: League of Legends, Counter strike:Global offensive oraz Starcraft. W każdej z tych gier graczę dzielą się na drużyny które następnie rywalizują ze sobą w rozgrywce i wiadomo wygrywa najlepsza drużyna. W przypadku Starcrafta jest to pojedynek 1vs1 tam również wygrywa najszybszy i najsprytniejszy. Za zwycięstwo w takim turnieju nagroda jest sowita w postaci wielkiego pucharu oraz wysokiej nagrody pieniężnej do podziału na całą drużynę.

Złe? Wcale nie

Dlaczego ludzie uważają gry za złe? Bo twierdzą że gry wywołują przemoc oraz szybko uzależniają. Nie jest to prawda gdyż wszystko zależy tylko od ludzi, od wszystkiego można się w końcu uzależnić poprzez brak umiaru w tym co się robi więc wiadomym jest, że jeżeli ktoś przez cały czas gra to będzie mu trudniej przestać oraz odejść. Taka osoba następnie coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistością przez co może narodzić się przemoc gdy nie spodoba mu się to co ktoś inny powie.

Posted in przydatne? informacje